Info: (7) 414 211
EST | ENG | RUS

Uudised

AS Kõrveküla Kalatööstuse - Tere tulemast!

Jaanuar 2011 - Avasime taas meie kodulehekülje, kus me püüame Teile lähemalt tutvustada meie firma tegemisi ja anda jooksvalt teada soodsatest pakkumistest ning tähtsmatest sündmustest tootmise arendamises. Edukat Uut Aastat Kõigile!AS Kõrveküla Kalatööstuse - Tere tulemast!

Detsember 2010 - Tegeleme järgmisele aastale plaanitud uue külmhoone projekteerimistega ning ettevalmistustega uute suitsutusahjude paigaldamiseks. Häid Jõule ja Head Vana Aasta Lõppu soovides, Kõrveküla Kalatööstuse ASAS Kõrveküla Kalatööstuse - Tere tulemast!

November 2010 - Saime positiivse vastuse Euroopa Kalandusfondilt ja PRIA-lt investeeringute toetuste osas. 2011 aastal on plaanis toetuse abil välja vahetada juba vananenud külmsuitsu- ja kuumsuitsuahjud kaasaegsete ja täisautomaatsete seadmete vastu. Samuti planeerime alustada uue külmhoone ehituse I etapiga. Toetuste eest soovime tänada PRIA esindajaid ja Euroopa Kalandusfondi, et meie ettevõttel on võimalus soetada kvaliteetseid uusi seadmeid, mille abiga saame veel kõrgema ja stabiilsema kvaliteediga tooteid oma klientidele hakata pakkuma.

AS Kõrveküla Kalatööstuse.

Tartu, Kõrveküla
info telefon: (7) 414 211.
E-mail: info@suitsukala.ee